OFERTA DLA KORPORACJI

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców taksówek pomogło nam zdobyć niezbędne doświadczenie i umiejętności aby być liderem w zakresie kursów z zakresu transportu drogowego taksówką. LICENCJA TAXI WARSZAWA to strona specjalnie dla Was.

Jeżeli są Państwo zainteresowani powiększeniem swojej kadry o dodatkowych licencjonowanych kierowców to KURS TAXI WARSZAWA jest ofertą dla Was.

Pomagamy zarówno w przeszkoleniu i zdaniu egzaminu państwowego kierowcom już jeżdżącym w przewozie osób jak również tym którzy zaczynają swoją przygodę w tym zawodzie. Współpraca z warszawskimi korporacjami pozwoliła nam stworzyć ofertę dedykowaną dla ich pracowników. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w organizacji kursów dla korporacji taksówkowych.

Nasi wykładowcy regularnie uaktualniają materiały dydaktyczne w związku z tym mamy pewność, że na egzaminie kursanci nie będą zaskoczeni. Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi kursantami stworzyliśmy obszerną bazę pytań egzaminacyjnych. Nasz oferta jest bardzo kompleksowa.

Na Państwa życzenie możemy dodatkowo:
– przeprowadzić szkolenie w siedzibie Państwa firmy lub u nas,
– zorganizować badania lekarskie i psychotechnikę
– zapisywać kursantów na egzamin państwowy
– towarzyszyć grupie przy zdawaniu egzaminu
– przeprowadzić i nadzorować cały proces od szkolenia do zdania egzaminu
– raportować efekty naszej pracy w tym zdawalność kursantów
Dodatkowo oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za szkolenia grupowe.
Wystawiamy faktury VAT

KURSY NON STOP!

TEL- 513-363-363
kontakt@taxilicencja.pl

CENA KURSU - 350 zł

Pozostałe ceny kursów indywidualnych, korporacyjnych, z dojazdem i internetowych ustalane indywidualnie.